Stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci

Marki na których pracujemy:

Victoria Vynn™ – amerykańska marka topowych produktów dedykowana stylistom paznokci.

Nowoczesne, trendowe formuły dają nieograniczone możliwości dekoracji, tworzenia stylizacji i zdobień, pracy z produktem w salonie. Nowe kolekcje do stylizacji i pielęgnacji paznokci czerpane są z najnowszych trendów stolicy światowego desingu i mody NYC.

Indigo – duża, polska firma, która działa w branży kosmetycznej. Obecnie swoje produkty sprzedaje w 25 krajach na całym świecie, m.in. w Polsce, Australii, Kanadzie, Francji czy Wielkiej Brytanii. To nie tylko rewelacyjna jakość, ale też gama kolorów inspirowana barwami z całego świata, które zachwycają nawet najbardziej wymagających klientów.

IBD – ekspert od manicure żelowego. Wszystkie produkty IBD wyróżniają się świetną trwałością i wysoką estetyką. Jeśli zależy Ci na najlepszych efektach, warto zaufać tej właśnie marce.

Ta amerykańska firma znana jest z efektywnych i innowacyjnych rozwiązań znacznie wyróżniających ich na tle konkurencji. Każdy żel IBD to produkt o formule wolnej od kwasów. To sprawia, że podczas użytkowania nie wydzielają się żadne zapachy, a sama aplikacja est całkowicie bezpieczna.

Cuccio – Amerykańskie kosmetyki z włoską duszą. Wymyślone w Toskanii, produkowane w USA od 38 lat. Wszystkie kosmetyki spełniają restrykcyjne amerykańskie normy (normy USA są ostrzejsze niż normy Europejskie). Wszystkie produkty zostały wyprodukowane z najlepszych jakościowo aktywnych składników i dodatkowo wzbogacone w ekstrakty pochodzenia naturalnego.

Callux – Jest to zabieg oparty na bazie mieszanki różnych kwasów (m.in. winowego, mlekowego, cytrynowego). Zastosowane kwasy działają w głębi naskórka, dzięki temu stopy zachowują perfekcyjny wygląd na dłuższy czas. Zabieg ten ma właściwości nie tylko upiększające, ale i lecznicze. Pozwala szybko i łatwo usunąć przerośnięty i zrogowaciały naskórek, usuwa pęknięcia pięt, a szorstka i mocno wysuszona skóra staje się gładka i miękka w dotyku.

Formularz kontaktowy